سوال 1. از چه سایتی میتوانم تمام مقالات پولی را به رایگان و بدون هیچ محدودیتی و به سرعت دانلود کنم؟
جواب. سایت روسی زیر این امکان را برای تمامی محققین جهان فراهم کرده است:

www.sci-hub.tw

سوال 2. از چه سایتهایی میتوانم به متن کامل پایان نامه ها  و کتابها دسترسی پیدا کنم؟

جواب. به سایتهای زیر مراجعه فرمایید:

www.search.proquest.com/dissertations/advanced?accountid=14511

www.discovery.ucl.ac.uk

www.ethos.bl.uk

www.dart-europe.eu/basic-search.php

www.ndltd.org/resources/find-etds

برای جستجو و پیدا کردن ebook ها این سایت مناسب است:

www.gen.lib.rus.ec

سوال 3. از کجا میتوانم ایمپکت فاکتور یک مجله را پیدا کنم؟

جواب. برای دسترسی به ضریب تاثیر IF یک مجله می توانید به سایت های معتبری چون SJR و Bioxbio مراجعه کنید:

SJR:  www.scimagojr.com

Bioxbio:  www.bioxbio.com

CiteFactor:  www.citefactor.com

سوال 4. چطور میتوانم مقاله ام را قبل از اینکه به ژورنالی بفرستم به لحاظ پلاجیاریزم چک کنم تا مطمئن شوم جملات مقاله‌ی من با هیچ یک از جملات سایر مقالات مشابهتی ندارذ؟

جواب. از سایتهای زیر جهت بررسی جملات مقاله قبل از سابمیت استفاده نمایید:

www.turnitin.com

www.ithenticate.com

www.writecheck.com

سوال 5. من مقاله ام را نوشته‌ام اما نمیدانم به کدوم ژورنال بفرستم؟

جواب. در سایت های زیر می توانید با وارد کردن عنوان مقاله، چکیده و کلید واژه ها ژورنال های مرتبط و نزدیک به موضوع خود را پیدا کنید:

www.journalfinder.elsevier.com

www.springer.com/gp/authors-editors/journal-author/journal-author-helpdesk/preparation/1276

www.edanzediting.com/journal-selector

سوال 6. از چه سایتی می‌توان برای برای بدست آوردن اطلاعاتی جهت انتخاب مجله مناسب با توجه به اطلاعاتی مثل میزان IF مجله، میزان سختی و آسانی چاپ مقاله در مجله، میزان زمان تقریبی پاسخگویی مجله و .  استفاده کرد؟

جواب. از سایت زیر برای این کار استفاده کنید:

http://www.letpub.com/index.php?page=journalapp&view=search

کم‌فروشی در دانشگاه (2)

* اندر فواید دود سیگار در کلاس فیزیک!

* سفرنامه دکتر منصوری به مناطق زلزله‌زده کرمانشاه

www ,com ,سوال ,جواب ,مقاله ,پیدا ,از چه ,com www ,مجله، میزان ,می توانید ,com سوال

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تولید فروش روغن های خوراکی آرایشی و درمانی در گرگان مشاوره پوست و مو Download Best Music And Video بسم الله الرحمن الرحیم اوکی شاپ بلاگ good life خرید و فروش ارز فروشگاه بی اند بی لایف استایل studocu تایپ ارزان دانلود کتاب های دانشجویی پی دی اف pdf